• Неодамнешно
  • -15 %
4Pcs Свеќа Љубов Срцето/Star Стапови Дизајн Роденденска Торта Свеќи Безбедно Пламен Партија Фестивали Дома Декорација

4Pcs Свеќа Љубов Срцето/Star Стапови Дизајн Роденденска Торта Свеќи Безбедно Пламен Партија Фестивали Дома Декорација

DEN 49.00
DEN 57.60

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Материјал : Парафински Шема : Ѕвездите/Љубов срца Боја : Розова/Сино Овие се одлични за торта toppers да ги красат торта Количина : 4 Pcs/Se
Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.
Answer : ___________________________ Note :
Деца под 12 години не работат тоа исклучиво; не користете го во државата на ветрот; ве Молиме удар од пожарот пред свеќи unburned-out; ве Молиме да обрнете внимание за заштита од пожари. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет листата :
4 x Свеќи
Answer : ___________________________ Note : Деца под 12 години не работат тоа исклучиво; не користете го во државата на ветрот; ве Молиме удар од пожарот пред свеќи unburned-out; ве Молиме да обрнете внимание за заштита од пожари. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay. Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. вие исто така може да се провери од here : https : //helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm
2.Ние се задржи за да можете за 7 дена, па ве молиме да се направи исплата во рок од 7 дена. ви благодарам многу.
3.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
Испорака :
1.Ние ќе ја испрати својата парцела од 1-3 бизнис дена по вашата исплата заврши
2.Оставете ни го вашето право адреса пред да се плати,за руски клиенти остави правото Име(вклучува 3 зборовите : )
3.Ние нудиме најголем дел од превозот начин за вас да се избере .некаде ние исто така го избере најдобриот превозот начин за вашата нарачка.
4. Различни превозот начин со различно време на испорака ,да повеќето на земјата ,тоа трае околу 20-50 дена, но во топла продажба сезона ,времето ќе биде подолго.се надевам дека ќе може да се разбере. ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Бренд Име:
HNGCHOIGE
Тип:
Ароматерапијата
Материјал:
Парафински Восок
Функција:
боја се менува
Производот:
Општи Свеќа
Број На Модел На:
GUGUJI222
Употреба:
Родендени
Рачно изработени:
Yes
Обликот:
Љубовта На Срцето

Најдобри понуди