• Неодамнешно
  • -35 %
Едноставни моменти Модерен Стил Злато Метал Свеќа Носители Свадба Декорација Бар Партија Дома Декор Светилник

Едноставни моменти Модерен Стил Злато Метал Свеќа Носители Свадба Декорација Бар Партија Дома Декор Светилник

DEN 749.00
DEN 1152.96

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Појавување На Свеќа:
Стап
Бренд Име:
Едноставни моменти
Употреба:
Дома декорација
Број На Модел На:
SLM-3303
Тип:
Свеќа Стојат
Рачно изработени:
No
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Модерна
Функција:
Појавување На Држи Свеќа

Најдобри понуди