• Неодамнешно
  • -50 %
Favordear Вистински Фотографии 2018 Vestido Де Noiva Гроздобер Чипка Свадба Фустан Наметка Де Mariage Appliques Чипка Свадба Наметки

Favordear Вистински Фотографии 2018 Vestido Де Noiva Гроздобер Чипка Свадба Фустан Наметка Де Mariage Appliques Чипка

DEN 3498.00
DEN 6995.52

Количина на стоки
Тековен

Половината = 28 инчи
3.Ние направивме фустан 95% сличен со слики, ако умот и бара 100% , ве молиме не поставувајте цел од нас. Брадавица да Брадавица =
7. Но, ако ни даде погрешна големина која не е погодна за себе, и не ми се допаѓа кога сте го добиле тоа, но нема никакви проблеми со квалитетот, на враќање ќе биде да не се прифати.)
Инаку, можете да мерите себе како модел и во нашата продавница, а потоа да ни кажете на вашата специфична големина.54 см
На Пример :
Големина на единица : cm или инчен
1.Ние сами и контрола на сите аспекти на бизнис,од производство на дизајн /контрола на квалитет и продажба,овозможувајќи ни да enture дека сите производи се со висок квалитет. Ако ви треба предмети во кратко време, немојте да го изберат. Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки)
11.Секоја година неколку милиони фустани се продаваат во глобалната продажба.
На ПРИМЕР : Ако изберете size 8, систем би се НИ size 8,Биста : 90cm, Половината : 72cm, Колковите : 98cm,Шупливи да полите : 150см, Висина : 165cm. Наддавање е за еден фустан само!!!
Б. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( емисија за слики).Кина Пост Воздух Пошта е евтин и бавно, нормално време на испорака е 25-60 дена.Ние може да гарантира ние ќе се потрудиме да ви помогне да се избегне тоа, но ние не можеме да ветување за секоја парцела. На клиенти од Бразил ве молиме да ни кажете што CPF НЕМА( што е за царина). Исто така, времето За испорака не е специфичен и нестабилен, понекогаш можеби е подолг од 60 дена, специјално за руски, Бразил, Израел и така натаму.
E : Наредби откажана после тоа се испраќаат надвор веќе,тоа повеќе нема да биде откажано. Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24-48 часа.Сите фустани ќе бидат направени што е над 95% слична како picuture,ако барањето 100% исти како на сликата,ве молиме да не се направи исплата.
D : Наредби откажана откако е завршена, клиентите треба да плати 90% на набавната цена. За да испратите некоја e-mail, ве молиме кликнете на линкот "Прашајте го продавачот прашање" во горниот десен агол на оваа листа. под биста =
6.Ние ќе се потрудиме да се направи фустан за вас. Ве молиме да се разбере!!!
4. Висина = (од врвот до подот без чевли)
12. Целосна Биста = 37 инчи
2.Се враќа за наплата мора да пристигне во рок од 5 дена од датумот на купување кога ќе се прави враќање, ве молиме опфатете белешка со вашето име, адреса, и реден број, кратко објаснување на причината за враќање.

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Број На Модел На:
FVD-МД-011
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Favordear
Назад Дизајн:
Ланче
Моден Елемент:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Резервоар
Деколте:
Лажичка
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Декорација:
Чипка,Appliques
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Употреба:
Кина Копното
Големина:
Standard size or custom size
Фустани Должина:
кат должина
боја:
Бела,боја на слонова коска
Свадба:
vestido де noiva
Стил:
свадба наметки
облека:
облека де mariage
Декорација:
Чипка

Најдобри понуди