• Неодамнешно
  • -18 %
BEPEITHY Душо, Свадба се Облекуваат Со Расцеп 2017 Облека Де Mariage Суд Воз Гроздобер Свадба Наметки

BEPEITHY Душо, Свадба се Облекуваат Со Расцеп 2017 Облека Де Mariage Суд Воз Гроздобер Свадба Наметки

DEN 6691.00
DEN 8160.00

Количина на стоки
Тековен


Вашето задоволство е наша долгорочна извршување и upmost загриженост. Откако на вашиот пакет пристигна, ние ве охрабруваме да ги отворите и да се провери за да бидете сигурни дека предметите што ние ги направивме ги исполнува вашите барања.
Обидете се вашите елементи на колку што е можно побрзо, без отстранување на ознаки, менување, или за перење.
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Lhasa Roland_love , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 7 дена од доставената датум.
Барање :
1. Со цел да се реши вашиот проблем што е можно побрзо, ве молиме контактирајте Персонал за Услуги на Корисниците прв
2. Објектите што сте ги примиле во 7days од испорачаната датум.
3. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет
4. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
5. Откако ќе го примените вашиот враќање парцела информации и следење Не,ние ќе рефундирање на вашите пари на вашата сметка во рок од 2-7 работни дена
Најдобар Избор за Висок Квалитет на Фустани по Конкурентна Цена!
Најдобар Квалитет и Внимателно Обработка
Поврзани Фустан

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 14W
Воз Должина:
50cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Моден Елемент:
едноставна
Воз:
Судот Воз
Број На Модел На:
1280
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Beading,Кристал,Appliques
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
BEPEITHY
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Стил Тип:
ОЕМ
Затворање:
YKK патент/Чипка-Up
Ткаенини:
100% Полиестер
MOQ:
1 Парче

Најдобри понуди