• Неодамнешно
Само Здолниште Свадба се Облекуваат Секојдневен Селски Свадба Здолниште Organza Tulle Слој Шампањ Поставата со Кристал Beaded Монтажни Појас

Само Здолниште Свадба се Облекуваат Секојдневен Селски Свадба Здолниште Organza Tulle Слој Шампањ Поставата со Кристал

DEN 4752.00

Количина на стоки
Тековен


100% реална слика.
Ова е само за здолниште.
Надвор е Offwhite tulle и organza, внатре е шампањ обвивка.
За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве молиме кликнете на линкот подолу копчиња :

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Воз Должина:
50cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
За Бремени Жени:
No
Моден Елемент:
Контраст Боја
Декорација:
Вез,Шема,Beading,Панделки,Sashes
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Половината:
Империја
Деколте:
Strapless
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Јас ДУИ Булчински
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Воз:
Судот Воз
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
LK001
експрес:
DHL, EME, ТНТ,UPS-ОТ,FEDEX
Бесплатен превозот :
да за некои земја
боја:
било која боја од бојата на табелата
Големина:
обичај се направи или стандардна големина
Висок квалитет:
Yes
целосна поставата:
Yes
Назад:
Патент
Обликот:
Линија
Слика Тип:
вистински фото

Најдобри понуди