• Неодамнешно
Топла Продажба Булчински Bolero Chiffon Вечерни Фустани Јакни Краток Свадба Јакна Евтини Вечер Ртовите

Топла Продажба Булчински Bolero Chiffon Вечерни Фустани Јакни Краток Свадба Јакна Евтини Вечер Ртовите

DEN 720.00

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !
100% Вистински Фотографии, 100% Гарантира Квалитет
Топла Продажба Булчински Bolero Chiffon Вечерни Фустани Јакни Краток Свадба Јакна Евтини Вечер Ртовите
Answer : ___________________________ NOTE :
1.сопствени направени :
Ние навистина ви препорачуваме да имаат custome големина за тоа, тоа е бесплатно. Ве молиме оставете порака за вашата мерења кога ќе го поставите цел. Ние ќе се направи совршен заврши за вас.
2.стандардна големина :
ако сакате стандардна големина за вашата јакна, ве молиме да проверите на нашата големина табелата подолу јасно и потоа оставете порака за вашата стандардна големина. Тоа е многу важно.
Боја Шема
Увери Шопинг :
Eiwel свадба фабрика е Најавен од страна на трети лица кредит-известување на агенцијата и да имаат .
Кликни тука за да се
Не Постои Ризик Шопинг
· Ние сме чесни продавачот, ние ќе ги провери сите мои производи, ако тоа не е во добар квалитет, ние ќе ги врати фабрика да се направи уште еден пред пост за вас.
· Ако фустаните се направени лошо погрешната страна на нас, ние се прифати врати предметите во рок од 2 дена откако ќе го добие тоа.
· Ако имате било каков проблем со сите фустани, ве молиме контактирајте ме пред да го направите спор со нашиот бизнис!
· Како компјутерски екран има хроматските аберации, особено CRT екранот и LCD екранот, таму може да биде малку боја засенчување помеѓу сликата и gown
·Цената е само за парче на облека/gown, не вклучувајќи какви било додатоци, како што се превези, ракавици, завиткајте и др. Ако би сакале да ги имаме заедно, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Сребро, Злато, Портокал, Шампањ, Слонова Коска
Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
свадба обвива
Материјал:
Полиестер
Техника:
Обична Обоена
Бренд Име:
BRITNRY
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
cj6155516
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Bolero боја:
сребрена или сопствени направени форма боја шема
bolero јакна големина:
Стандардна големина или сопствени направени
јакна материјал:
Chiffon
bolero плус големина:
сопствени направени

Најдобри понуди