• Неодамнешно
Kyunovia слонова коска булчински букет де noiva perolas buque де noiva де perola бисер букет свадба букет цвеќе FW74

Kyunovia слонова коска булчински букет де noiva perolas buque де noiva де perola бисер букет свадба букет цвеќе FW74

DEN 1026.72

Количина на стоки
Тековен


Kyunovia слонова коска булчински букет де noiva perolas, buque де noiva де perola, бисер букет, свадба букет цвеќе
букет висина : околу 23cm (9inch)
букет дијаметар : прибл 13cm (5 инчи)
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени специјално (наменско) изработените производи не е returne
и за секоја рачно изработени букет ќе биде малку различен од подолу
слика шоу.
материјал : Чипка,Кристал,бисер
100% Вистински снимки :
****ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ДА ГО КУПАТ**** ЧУВАЈТЕ НАШИОТ КРАТОК ЛИНК ВО ПРЕДВИД ЗА ЛЕСНО ПРЕБАРУВАЊЕ : НИЕ ПОСЕДУВАТЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ РАБОТИЛНИЦА ТУКА, ВО ЖЕЏИЈАНГ PROVIENCE,КИНА., ВО МОМЕНТОВ НИЕ, ГЛАВНО, СЕ НАПРАВИ ВИДОВИ НА СВАДБА БУКЕТИ И ACCESORIES. ТИЕ СЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ И СИТЕ ЌЕ БРОД НАДВОР ОД КИНА, ВО ОВОЈ СЛУЧАЈ ОБЈЕКТОТ ШТО СТЕ ГИ КУПИЛЕ МОЖЕ ДА ПОТРАЕ НЕКОЛКУ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ.
******** ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ ********
*** Тековната производство времето е помеѓу 2 - 5 дена.
*** Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако вашата свадба е помалку од 2 месеци далеку !
*** Точната боја натпревари не може да биде гарантирано врз основа на слики сам бидејќи резолуцијата на екранот за да варира во зависност од уредот за уредот. Ние ќе го прифати боја swatches со цел да се добие повеќе точни боја натпревар.
*** ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОВА НЕ Е ИГРАЧКА. *** Овие се метални скулптури со некои остри рабови. Чувајте се далеку од децата.
Ви благодарам многу за избор нашата продавница и честитки на вашиот посебен ден!
За Свадба Букети :
За Boutonnieres & Corsages :
За Свадба & Вечерни Фустани :
За Булчински Превез & Коса Додатоци :
За Свадба Булчински Појаси :
За Ливчиња Од Роза :
Почитувани Бразил Купувачи,Ние препорачуваме да се забелешка вашиот CPF БР. кога ставање ред, ние ќе го достави до пост службеник или да напишете на вашиот парцела.Се верува дека ова може да го забрза сопствени грешки,така што може да биде во можност да го добиете вашиот објекти порано.Ви благодариме однапред !
2311448319515674 може исто така како следниве елементи US $ 29.90 /парче US $ 41.10 /парче US $ 34.80 /парче US $ 32.00 /парче US $ 33.80 /парче US $ 32.20 /парче US $ 34.13 /парче US $ 34.50 /парче US $ 7.00 /парче US $ 25.90 /парче US $ 7.50 /парче US $ 2.65 /парче US $ 8.30 /парче US $ 15.96 /парче US $ 7.88 /парче US $ 8.78 /парче US $ 8.14 /парче US $ 3.36 /парче САД $ 3.36 /парче US $ 1.77 /парче

Други карактеристики

Бренд Име:
Kyunovia
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
FW74
Објектот Висина:
23cm
Објектот Должина:
13cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
13inch
Тип На Објект:
Свадба Букет
is_customized:
Yes

Најдобри понуди