• Неодамнешно
Невестата Кејп Долги Ракави Faux Крзно Свадба Заврши Слонова Коска Јакна Зимски Свадба Shawl Стегање

Невестата Кејп Долги Ракави Faux Крзно Свадба Заврши Слонова Коска Јакна Зимски Свадба Shawl Стегање

DEN 1055.52

Количина на стоки
Тековен


До 2015 Невестата Кејп Долги Ракави Faux Крзно Свадба Заврши Слонова Коска Јакна Зимски Свадба Shawl Стегање

Опис Porduct
се надеваме дека Shawl модел е мерења може да ви помогнат подобро да се разбере одговара на овој Shawl. Потекло Направени во Кина
Состојба без Нови ознаки Боја на слонова коска Материјал Faux Крзно Големина
Една Големина Одговара На Повеќето Дами . рамо до рамо за 40cm.
Други Опис
Превозот Ние брод во СВЕТОТ. Објектот ќе биде предаден од 1-2 работни дена од Кина Пост со по уплатата примени.Ако? сакате брз начин,ве молиме контактирајте со нас однапред.Ви благодариме.?? Испорака време да се подолу :
Кина Пост Воздухопловната обично се потребни околу 18 до 30 работни дена.
Плаќање Ние прифаќаме Зачувам само. ECheque ќе се одржуваат се додека не се расчисти. PLS да ја напушти вашето полно име и превозот адреса .
Услови & Услови на Сите продажни се конечни. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по завршувањето на aution. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со испорака за вас.
Гаранција & Врати Политики Гаранција : 30-ден-гаранција од испратено датум. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат teh неисправни објект. Купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности. Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци.
Услуги на клиентите ве Молиме контактирајте со нас преку Aliexpress.com порака ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот начин на купувачите пред да замине повратни информации. Ние се стремиме кон ПОЗИТИВНИ повратни информации со 5-ѕвездички.

Други карактеристики

Големина:
S, M
Тип На Објект:
свадба обвива
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Faux Крзно
Број На Модел На:
Свадба shawl
Бренд Име:
Исток Улица
Техника:
Печатени
Сезоната:
Зима
Важат за:
младите
Функција:
термичка

Најдобри понуди