• Неодамнешно
  • -5 %
Трговија на големо црно бела свадба јакни 2017 faux крзно bolero булчински shawl обвива стегање зимски свадба крзнено палто Бесплатен превозот 17012

Трговија на големо црно бела свадба јакни 2017 faux крзно bolero булчински shawl обвива стегање зимски свадба крзнено

DEN 1231.00
DEN 1295.52

Количина на стоки
Тековен

Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник на превозот време ќе биде малку подолг.5"(100cm) Ширина : 12"(30cm) Предавање на Време : во рок од 5 работни денови
Слики покажуваат
Големина На Табелата Боја Шема
Гаранција За Квалитет
Стил Разновидност
Дојдовме блиска соработка со различни фустан произведува, гарантирање огромна колекција на стилови за клиенти избор.
Вистински Фото Снимање
Ние се земе фотографиран за секој нов стил во нашата сопствена/соработници' студио секоја сезона
Фустан Индивидуализира
Уживајте во нашите сопствени прилагоди на услуги за подобро да се вклучите! Свадба и формално фустани со наменска опција на производот страница се индивидуализира настрана од редовните големини од 2-26 W. Контактирајте со Нас А Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Моите Омилени" листа.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ПРЕВОЗОТ A. Прилагодувањето 4. Топ Притискање За Враќање
А Вие have7 дена да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле. Моделот На Одлуки 3. Исто така, ние ја преземе одговорноста за reship товар.Превозот време за некои земји како Russa и Бразил ќе биде повеќе подолго, тогаш другите counrties ,Околу 60-90 дена од Кина пост
Б. Фустан На Одлуки 1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде Низок повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Фустан Дизајнирање 2. В ве Молиме да ни овозможи следење на број, специфична причина за враќањето на бегалците и вашиот ПРОЕКТ. Како што е меѓународниот превозот услуга,време на испорака и поштенски се разликуваат од различни регионот. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа ( освен за викенди и празници). Се надеваме дека така ќе се остави позитивни повратни информации и 5-ѕвезда НСД ако не сте задоволни со нашата објект и услуга.
Парична Казна Квалитет
Со тим на стручни dressmakers, ние сме во можност да ги користат најдобрите производство техники за да се создаде вашиот фустан.

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна, Црвена, Сива, Кафена, Шампањ
Големина:
M, L
Тип На Објект:
свадба обвива
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Faux Крзно
Број На Модел На:
17012
Бренд Име:
sarahbridal
Техника:
Обична Обоена
is_customized:
Yes

Најдобри понуди