• Неодамнешно
  • -88 %
JEXXI Булчински Свадба Дубаи Накит Сетови За Жените Вода Капка Кристал 925 Сребрен Ѓердан И Обетки Поставите Подарок Додаток

JEXXI Булчински Свадба Дубаи Накит Сетови За Жените Вода Капка Кристал 925 Сребрен Ѓердан И Обетки Поставите Подарок

DEN 157.00
DEN 1310.40

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ангажирање поставува
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки+Ring
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes

Најдобри понуди