• Неодамнешно
  • -20 %
925 фунта сребрен накит, стилски атмосфера, дами црвено корунд прстен, кул лето

925 фунта сребрен накит, стилски атмосфера, дами црвено корунд прстен, кул лето

DEN 1766.00
DEN 2208.00

Количина на стоки
Тековен


производ параметри сребро бренд личност Карактер сребро производ сребро S925 гем поставите црвено корунд стил Тајландски сребро тежина 7.4 g главниот камен големина должина 2.9 см ширина 0.95 cm
производот пред видите

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8.5, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOCAI
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Свадба
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
2.5 mm
Процесот:
Црвениот корунд
Давајќи повод:
Свадба
Пакување:
најголемиот дел
Обработка на сопствени:
No

Најдобри понуди