• Неодамнешно
  • -48 %
Злато Боја Tassel Симулирани Бисер Накит Сетови Обетки Ѓердан Приврзоци&Ѓердани Хривнија Парична Казна Накит Сет 2 Бои

Злато Боја Tassel Симулирани Бисер Накит Сетови Обетки Ѓердан Приврзоци&Ѓердани Хривнија Парична Казна Накит Сет 2 Бои

DEN 499.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Обликотшема:
Месечината
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
3pcs
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
СБ-TL30046
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жени,Девојки
Бренд Име:
OUHE
Материјал:
Метал
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Романтични

Најдобри понуди