• Неодамнешно
  • -39 %
Галантен Црвено Гранат Бела CZ Сребро Печат 925 Жени Прстен Големина 6 / 7 / 8 / 9 R1167

Галантен Црвено Гранат Бела CZ Сребро Печат 925 Жени Прстен Големина 6 / 7 / 8 / 9 R1167

DEN 204.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен


Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Гранат & Топаз Главната Боја Црвена & Бела Тежина 4.1 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1/20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 7.5, 8, 9
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
овална
Број На Модел На:
R1167
Бренд Име:
SilverWar
Главниот Камен:
Гранат & Топаз
Главната боја:
црвено & бело
Метал:
925 Sterling Silver Шалче
Материјал:
Скапоцен камен
бесплатен подарок:
Убава Накит Торба
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
Печат:
925

Најдобри понуди