• Неодамнешно
  • -36 %
Природни Накит Ретки!2 Реда 8-9 ММ AKOYA SALTWATER БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 Кварц парична Казна 925 Сребрен види крилја жените кралицата

Природни Накит Ретки!2 Реда 8-9 ММ AKOYA SALTWATER БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 Кварц парична Казна 925 Сребрен види крилја жените

DEN 676.00
DEN 1056.00

Количина на стоки
Тековен

Повратни информации
100% пари наплата или слободна размена,ако не беа задоволни со тоа.
Нашите превозот одделот бродови понеделник - петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 8-15 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 12-20 Работа дена до дестинацијата. ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Понекогаш ќе купи некој објект, бидејќи изгледа навистина добар во листата, а потоа кога ќе ја добијат, добро, тоа само не изгледа толку добра како на фотографијата. Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот на прстените ќе добиете.
евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,
Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!
Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете. ние сме многу среќни да ви помогнат.
Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,
Ние нудиме 100% задоволство гаранција за предмети. Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на Крајната Цена на Производот плус Превозот надомест. Имаат продолжат со нумеричка
Бразил / Јужна Америка /Франција / Шпанија / Германија / Источна Европа : може да потрае до 13-25 работни денови поради строгите обичај Инспекција. Кога ќе купите од нас, може да бидат сигурни дека она што го гледате во сликата, се во листата, е токму она што ќе го видите! Без Изненадувања!!
Опис
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacerous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
3-20mm
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жени,љубовници',Девојки
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU

Најдобри понуди