• Неодамнешно
  • -21 %
дубаи турски африкански монистра накит поставите жените црвен дијамант бела Earring Хривнија Ѓердан Прстен парична Казна Позлатен Булчински широк

дубаи турски африкански монистра накит поставите жените црвен дијамант бела Earring Хривнија Ѓердан Прстен парична Казна

DEN 1456.00
DEN 1843.20

Количина на стоки
Тековен

Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!Ниска почетна цена ,не пропуштајте !
(Професионални Рака Заврзана Со Двојно Свила Теми Помеѓу Секоја Школка Бисер)
Овие бисери се меѓу rarest на сите бисери, кои се на располагање. ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти. Вредностите на овие бисери се генерирани од реткост и квалитет.
евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна производ, најниска цена, најдобра услуга! Сите наши производи се непосредни производители, ние одби да profiteering,
Одби да посредници, нека профит се врати на потрошувачите!
Она што го гледате 100% , 99%е Она што ќе го добиете. Јас земам моето фотографии на производи ли да го продаде, па фотографијата погоре е вистински препевот на прстените ќе добиете.
Превозот :
Тие Имаат песна бројки.
Нашите превозот одделот бродови понеделник - петок (освен празници),во САД,тоа ќе потрае 8-15 работни денови нормално, велика БРИТАНИЈА и Канада времето за испорака е за 12-20 Работа дена до дестинацијата. Кога ќе купите од нас, може да бидат сигурни дека она што го гледате во сликата, се во листата, е токму она што ќе го видите! Без Изненадувања!!
Опис
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacerous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.
Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга. Понекогаш ќе купи некој објект, бидејќи изгледа навистина добар во листата, а потоа кога ќе ја добијат, добро, тоа само не изгледа толку добра како на фотографијата.
Политика на враќање & Поддршка :
100% Пари гаранција за враќање на!! Ако објектот ќе пристигне оштетени или неисправни, или ако тоа не е како што е опишано, или доколку од било која друга причина не сте целосно задоволни со вашето купување. Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на Крајната Цена на Производот плус Превозот надомест. Имаат продолжат со нумеричка
Бразил / Јужна Америка /Франција / Шпанија / Германија / Источна Европа : може да потрае до 13-25 работни денови поради строгите обичај Инспекција.
Вие ќе примите објект токму како што се прикажани во слика погоре.
Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,
Ние нудиме 100% задоволство гаранција за предмети.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-1-3
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите',Жени,Девојки
Број На Модел На:
AA
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди