• Неодамнешно
  • -40 %
Meaeguet Бог Е Поголем Од Издигнувања И Падови Прстен Мажите Персоналните од не ' Рѓосувачки Челик Накит Свадба Бендови

Meaeguet Бог Е Поголем Од Издигнувања И Падови Прстен Мажите Персоналните од не ' Рѓосувачки Челик Накит Свадба Бендови

DEN 144.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Meaeguet Бог Е Поголем Од Издигнувања И Падови Прстен Мажите Персоналните Нерѓосувачки Челик Свадба Бендови Накит 1.Материјал : 316l не 'рѓосувачки челик ,високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing. 2.Вештачки рачно полирање,детали одлучува квалитетот. 3.Големина 7 8 9 10 11 12 . Ширина 6mm
НИ /CA SZIE Diam MK / DE велика БРИТАНИЈА /EUR /AU Бразил ГОЛЕМИНА Франција ГОЛЕМИНА CN /СЕКРЕТАР /ЈП Circum (mm) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5
Користете помали јажето ќе се подобри
Мерка јаже мора да се стегне(многу важно)
Мерка 2-3 пати ,се мери во милиметри

Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Површината Ширина:
6mm
Број На Модел На:
R-143-5GMG
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Meaeguet
Функција:
Декорација
боја:
Црна/Gold/Сребрена

Најдобри понуди