• Неодамнешно
  • -5 %
YGK Бренд за Накит Топла Продажба 8ММ Сјајна Црна Bevel Stargate Дизајн машка Мода Волфрам Свадба Прстен за Жени и Мажи

YGK Бренд за Накит Топла Продажба 8ММ Сјајна Црна Bevel Stargate Дизајн машка Мода Волфрам Свадба Прстен за Жени и Мажи

DEN 912.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Тековен


Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Легендата на Zelda Господ на Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 21.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Две Тон Легендата на Zelda Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 21.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Врвот Сребрен Раб Легендата на Zelda Mens Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 19.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сјајна Црна Купола Легендата на Zelda Нови Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 19.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Цевка Star Wars Галактички Империја Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 21.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Star Wars Черепот Булчински Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 17.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Star Wars Царска Империја/Бунтовнички Алијансата/Jedi Со CZ Mens Волфрам Прстен US$ 29.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сребро Bevel Сатен Центар Star Wars Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 19.99 /парче

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
12mm,8mm,6mm
Обликотшема:
Нередовните
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
волфрам
Повод:
Свадба
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
YGK
Број На Модел На:
ЕЗ-4837
Стил:
Свадба прстен
Материјал:
Волфрам Карбид
Бои:
Црна
Тренди:
Класичен &Fashion
Пол:
Жените&Мажи
превозот:
Бесплатен превозот
цена:
Евтини Цена Промоција На Продажба
Ширина:
6mm/8mm/12mm
Дебелина:
2.0 mm до 2,5 mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди