• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен Превозот YGK НАКИТ Топла Продажба 8ММ Сјајна Црна Купола Черепот Дизајн Нова машка Мода Волфрам Свадба Прстен

Бесплатен Превозот YGK НАКИТ Топла Продажба 8ММ Сјајна Црна Купола Черепот Дизајн Нова машка Мода Волфрам Свадба Прстен

DEN 820.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Тековен


Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Легендата на Zelda Господ на Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 21.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Две Тон Легендата на Zelda Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 21.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Врвот Сребрен Раб Легендата на Zelda Mens Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 19.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сјајна Црна Купола Легендата на Zelda Нови Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 19.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Цевка Star Wars Галактички Империја Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 21.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Црна Купола Star Wars Черепот Булчински Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 17.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Star Wars Царска Империја/Бунтовнички Алијансата/Jedi Со CZ Mens Волфрам Прстен US$ 29.99 /парче
Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8ММ Сребро Bevel Сатен Центар Star Wars Мажите Волфрам Карбид Свадба Прстен US$ 19.99 /парче

Други карактеристики

Прстен Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
волфрам
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Повод:
Свадба
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Бренд Име:
YGK
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ЕЗ-4838
Стил:
Свадба прстен
Материјал:
Волфрам Карбид
Бои:
18K Златна,Црна или Високо Полиран
Тренди:
Класичен &Fashion
Пол:
Жените&Мажи
превозот:
Бесплатен превозот
цена:
Евтини Цена Промоција На Продажба
Ширина:
8mm
Дебелина:
2.0 mm до 2,5 mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди