• Неодамнешно
Дан е Елемент Вистински Австрија Кристал Бисер Прстени за Жените здравиот начин на Нова Продажба Топла#RG93137Rose

Дан е Елемент Вистински Австрија Кристал Бисер Прстени за Жените здравиот начин на Нова Продажба ТоплаRG93137Rose

DEN 137.76

Количина на стоки
Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.67
$1.33 $2.46
$1.38 $1.91
$1.42 $2.9
$1.77 $3.62
$1.82 $5.2
$1.60 $3.01
$1.30 $2.09
wy-приклучок-крај

Други карактеристики

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 8, 9, 10, 11.5
Метална боја:
Роуз Златна Боја, Платина Позлатен
Бренд Име:
ДАН Е ЕЛЕМЕНТ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
RG93137Rose
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Најдобри понуди