• Неодамнешно
  • -25 %
Vnox Засекогаш Љубов Свадба Прстен за Жени Мажи Гравирање Име Ветување за Подарок НАС големина

Vnox Засекогаш Љубов Свадба Прстен за Жени Мажи Гравирање Име Ветување за Подарок НАС големина

DEN 140.00
DEN 186.24

Количина на стоки
Тековен


ПРОИЗВОД НАСТАВА
Зошто да изберете од не ' рѓосувачки челик накит? Не ' рѓосувачки челик накит не оцрни и оксидираат, Тоа не како сребро ќе добие црн, не како бакар накит алергија склони, не како легура накит, бидејќи на олово. И тоа е неверојатно противалергиски. Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток. Ние ќе брод на сите нарачки во рок од 3 работни денови. транспорт изберете : aliexpress стандард превозот , безбеден и брз.
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
ПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕ
Сад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина на Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5
Користете помали јажето ќе се подобри
Мерка јаже мора да се стегне(многу важно)
Мерка 2-3 пати ,се мери во милиметри
ПАКЕТ
1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Други карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
VNOX
Број На Модел На:
CR-071
Поставување Тип:
Никој
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
5mm,4mm
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Моден
жените прстен:
4mm широк НИ големина 5 6 7 8
мажите прстен:
5mm широк НИ големина 6 7 8 9 10 11
дизајн:
засекогаш љубов
Стил:
Романтични

Најдобри понуди