• Неодамнешно
ДАН Е Елемент Бренд Вистински ААА Циркони Микро Инлеи се Зголеми Златна Боја Прстен Партија За Жените Вљубените Подарок 130592

ДАН Е Елемент Бренд Вистински ААА Циркони Микро Инлеи се Зголеми Златна Боја Прстен Партија За Жените Вљубените Подарок

DEN 108.00

Количина на стоки
Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.67
$1.33 $2.46
$1.38 $1.91
$1.42 $2.9
$1.77 $3.62
$1.82 $5.2
$1.60 $3.01
$1.30 $2.09
wy-приклучок-крај

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Бренд Име:
ДАН Е ЕЛЕМЕНТ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
130592
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
6mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди