• Неодамнешно
  • -40 %
JEXXI 925 Фунта Сребрена Свадба Додатоци Јасно Кубни Циркони Камен Луксузни Прстени Поставува Булчински Најдобрите Подароци Anillo Bijoux

JEXXI 925 Фунта Сребрена Свадба Додатоци Јасно Кубни Циркони Камен Луксузни Прстени Поставува Булчински Најдобрите Подароци

DEN 162.00
DEN 269.76

Количина на стоки
Тековен


Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R72300
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Метали Тип:
Сребро.

Најдобри понуди