• Неодамнешно
  • -30 %
ZMZY Гроздобер Панк Оган Срцето 316L не ' Рѓосувачки Челик Крстот Прстени за Жени Мажи Прстен Накит

ZMZY Гроздобер Панк Оган Срцето 316L не ' Рѓосувачки Челик Крстот Прстени за Жени Мажи Прстен Накит

DEN 203.00
DEN 289.44

Количина на стоки
Тековен


Општи информации
1 .Бренд име : ZMZY
2.MOQ : 1 PCS во 1opp торба
3.Големина на : САД ГОЛЕМИНА ПРОВЕРЕТЕ го ВАШИОТ ПРСТ ПРЕД ЦЕЛ PLS Детали информации
1.Име на производ : Срцето прстен
2.Материјал:нерѓосувачки челик
3.Тежина:околу 28g
4.Боја : оригиналниот
Превозот
1. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-5days со ЕМС/DHL/UPS/Fedex или Кина Пост/ e Packet.
Ние нудиме БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН според вашата нарачка цена :
2. Ако ви треба производ итно, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе препорача евтини но брза испорака начин за вас.
3. Ако сакате да знаете логистичка информации, ве молиме одете на :
4. Со оглед на некои непредвидливи објект, вашата цел не може да се дојде навремено. Ако е така, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.
5. Ве молиме потврдете го Consignsee Информации(име, адреса, поштенски код, телефонски број) внимателно пред исплата. Ако информациите не е во ред, ќе го пропушти парцела и да ја преземе одговорноста од себе.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да потроши една минута за да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . Вашата поддршка е нашиот најголем поттик! 2. Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остави негативни. Ние ќе ви понуди со најдобро решение. Вашето разбирање е нашиот најголем среќа!

Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
BXGJZ0104
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Метали Тип:
титаниум челик
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZMZY
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Функција:
Убаво
Компатибилност:
Убаво
Површината Ширина:
како Слика
боја:
како Слика
Повод:
Годишнина, Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
Пакување:
1pcs во 1opp торба
MOQ:
1pcs
Камен Материјал:
Никој
превозот:
DHL/UPS/ФЕДЕКС/EMS/КИНА ПОСТ/EUB
Ширина:
околу 10мм

Најдобри понуди