• Неодамнешно
  • -19 %
BELAWANG Автентични Вистински 925 Sterling Silver Тропска Палма Пердув Лист Прст Прстен за Жените Ангажман Антички Сребрен Накит

BELAWANG Автентични Вистински 925 Sterling Silver Тропска Палма Пердув Лист Прст Прстен за Жените Ангажман Антички Сребрен

DEN 190.00
DEN 234.72

Количина на стоки
Тековен


Опис на производот ID : 6917
Име : Европската бренд 925 Sterling Silver Прст Прстени за Жени/Девојки
Големина : Прилагодлив #7-#8cm
Облечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка /Сестра/Себе
Пакување : Секој во opp Вреќа
Совети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
BELAWANG
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
YJ1265
Површината Ширина:
20mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Вистински 100% 925 sterling silver
Функција:
Анти-Алергија
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YJ1265
ангажирање свадба прстен:
Кубен Циркони Кристал&Кристал&Gem Камен Прстени
anillos plata 925 став mujer :
anillos mujer moda 2017
испорака:
слободен испорака&drop превозот
sterling silver прстен 925:
100% 925 sterling silver прст прстени за жени
Европската Прст Прстени:
Свадба Свадба бенд прстени
bague femme:
Bague Argent 925

Најдобри понуди