• Неодамнешно
  • -11 %
Убава Вљубените подарок СРЕБРЕН прстен топла симпатична благородна прилично мода Свадба сребро Позлатен жените Дама Прстен накит

Убава Вљубените подарок СРЕБРЕН прстен топла симпатична благородна прилично мода Свадба сребро Позлатен жените Дама Прстен

DEN 73.00
DEN 81.60

Количина на стоки
Тековен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин цел
НОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТ
Големина : ве Молам изберете го Покаже тоа како САД ГОЛЕМИНА . печат 925. Боја : Сребрена боја. метал;сребрена позлатен. Количина : 1pcs прстен , ОТВОРЕТЕ ПРСТЕН, може да ја промените големината.

Други карактеристики

Прстен Големина:
8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бренд Име:
GINSTONELATE
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
LR076
Површината Ширина:
00
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој

Најдобри понуди