• Неодамнешно
  • -34 %
JEXXI Најдобрите Подароци 925 Sterling Silver Кубни Циркони Камен Прстен, за Жени Женски Булчински Свадба Додатоци Anillo Накит

JEXXI Најдобрите Подароци 925 Sterling Silver Кубни Циркони Камен Прстен, за Жени Женски Булчински Свадба Додатоци Anillo

DEN 149.00
DEN 225.60

Количина на стоки
Тековен


Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони

Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Број На Модел На:
R75200
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Метали Тип:
Сребро.

Најдобри понуди