• Неодамнешно
  • -58 %
Африка Свадба Накит Сетови Феникс Птица Стил Кристал Ѓердан и Обетки Поставите Жените Партија Матурска Церемонија Додатоци

Африка Свадба Накит Сетови Феникс Птица Стил Кристал Ѓердан и Обетки Поставите Жените Партија Матурска Церемонија Додатоци

DEN 510.00
DEN 1215.36

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/earring
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
LM-TL2000573
Метали Тип:
злато/сребрена
квалитет:
Добар квалитет
Обликот:
феникс
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман,Годишнина

Најдобри понуди