• Неодамнешно
  • -45 %
Нова Мода Златна Боја Булчински Ѓердан & Обетки Имитација Бисер Накит Поставите Невести Свадба Накит Партија Костим Додатоци

Нова Мода Златна Боја Булчински Ѓердан & Обетки Имитација Бисер Накит Поставите Невести Свадба Накит Партија Костим Додатоци

DEN 509.00
DEN 925.92

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/нараквица/earring/прстен
Повод:
Свадба
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LM-TL40976
боја:
multicolor
одговараат за:
Девојка , Девојка , Дами , Пријател
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман,Годишнина
Стил:
Класичен / Романтична /Трендовски / Симпатична

Најдобри понуди