• Неодамнешно
  • -7 %
Задните Трупот задната врата се Подигне Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува ЗА FIAT ULYSSE (179AX) MPV 2002/08 - 2011 632MM

Задните Трупот задната врата се Подигне Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува ЗА FIAT

DEN 1696.00
DEN 1823.52

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! Задните Трупот задната врата се Подигне Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува ЗА FIAT ULYSSE (179 AX) MPV 2002/08 - 2011 632 MM Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 632 mm Локација : Задните задната врата на Багажникот Багажникот
Апликации : ЗА FIAT ULYSSE (179 AX) 2.2 JTD 4 HR 2179 120 163 MPV 2008/03 - 2011/06 ЗА FIAT ULYSSE (179 AX) 2.0 RFN (EW10 J4) 1997 100 136 MPV 2002/08 - 2011/06 ЗА FIAT ULYSSE (179 AX) 3.0 XFW 2946 150 204 MPV 2002/08 - 2011/06 ЗА FIAT ULYSSE (179 AX) 2.0 JTD RHW (DW10 ATED4) 1997 ГОДИНА 80 109 MPV 2002/08 - 2006/08 ЗА FIAT ULYSSE (179 AX) 2.2 JTD 4 HW (DW12 ATED4) 2179 94 128 MPV 2002/08 - 2006/08 ЗА FIAT ULYSSE (179 AX) 2.0 JTD RHM (DW10 ATED4) 1997 79 107 MPV 2003/05 - 2006/08 ЗА FIAT ULYSSE (179 AX) 2.0 D Multijet RHK 1997 88 120 MPV 2006/05 - 2011/06 ЗА FIAT ULYSSE (179 AX) 2.0 D Multijet RHR 1997 100 136 MPV 2006/05 - 2011/06 ЗА FIAT ULYSSE (179 AX) 2.2 D Multijet 4 HT (DW12 BTED4) 2179 125 170 MPV 2008/03 - 2011/06
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Други карактеристики

Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Должина:
632 MM
Поставување на Возило:
Задните Задната Врата На Багажникот Багажникот
Производителот Дел Број:
GSFAT0058
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка

Најдобри понуди