• Неодамнешно
  • -20 %
Жените Осип Guard Долг Ракав Патент Јакна Врвот + Водови 2-Парче Нурне Кожата Костим за Капење на Сонце УВ Заштита на костими за капење

Жените Осип Guard Долг Ракав Патент Јакна Врвот + Водови 2-Парче Нурне Кожата Костим за Капење на Сонце УВ Заштита на

DEN 825.00
DEN 1031.04

Количина на стоки
Тековен

Жените Осип Guard Пливаат Одговараат на
Материјали : Најлон, Полиестер, Spandex, тоа е еластичен Материјал
Пакет вклучувајќи : 2 - Парче Сет Осип Guard Бански (1pc Кошула + 1pc Водови )
Големина Водич (Забелешка : костуми се вклопува помала од вообичаената) : Големина Висина(cm) Тежина(kg) Биста Половината(cm) M 152-160 40-50 70 AB-75 AB L 158-165 50-60 75 AB-80 AB 66-73 XL 162-168 60-65 80 AB-85 AB 73-79 1. Забелешка : големина одговара на помали од обично, ве Молиме споредете горниот детали големини со твое пред ставање на ред. 2. Како различни Компјутерски екран во боја поинаку, бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики, ве молиме да се разбере.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
PA17170
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ

Најдобри понуди