• Неодамнешно
  • -32 %
2 парчиња/set Универзален Автомобил Страна на Прозорецот Сонцето Сенка Авто Мрежа Сонцето Shield Блок УВ Зраци Заштитник

2 парчиња/set Универзален Автомобил Страна на Прозорецот Сонцето Сенка Авто Мрежа Сонцето Shield Блок УВ Зраци Заштитник

DEN 326.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Име : црна мрежа од страна на прозорецот sunshade
Големина : 110 * 50cm
Бруто тежина : 100g
Боја : Црна
Карактеристики :
1. Имајте во внатрешноста на автомобилот кул и удобно
2. Изолирани од ултравиолетова светлина и висока температура, заштита на вашиот автомобил додатоци од изложување на сонце, да се избегне стареењето и бледнее
3. Целосно ја покрива windows
4. Лесно да се инсталира и да ги чува
5. Еколошки : намалување на volatilization на штетни материи во автомобил. Намалување на штети за човековото тело
6. Погоден за автомобил на задното седиште
Објектот вклучува :
2 парчиња мрежа од страна на прозорецот sunshade

Други карактеристики

Број На Модел На:
N-873
Бренд Име:
GLCC
Материјал:
најлон мрежа
Име:
црна мрежа од страна на прозорецот sunshade
Големина:
110 * 50cm
Бруто тежина:
100g
боја:
Црна
Објектот вклучува:
2 парчиња мрежа од страна на прозорецот sunshade

Најдобри понуди