• Неодамнешно
  • -10 %
Нови 4 Големина Висока Температура Отпорни Алуминиумски Круг На Коса И Чешел Професионални Косата Четка Врвот Се Справи Со Фризерски Hairbrsuh

Нови 4 Големина Висока Температура Отпорни Алуминиумски Круг На Коса И Чешел Професионални Косата Четка Врвот Се Справи

DEN 341.00
DEN 379.20

Количина на стоки
Тековен


Нови 4 Големина Висока Температура Отпорни Алуминиумски Круг На Коса И Чешел Професионални Косата Четка Врвот Се Справи Со Фризерски Hairbrsuh
Функција :
Не се лизга рачка, флексибилна работа.
На челични цевки од порцелан одбор загрејте ја ослободување на негативни јони, кои се неутрализира cations коса fleeciness .
Топол воздушен компресор момент може да се постигне, порозност може брзо да топлина дисперзија, го скрати времето на дува калапи, мувла здрава и убава коса.
Специјална четка дизајн, не се завиткани на оштетена коса, фен топлина спроводливост да се четка, е косата просек топлина, еластична се тркалаат степен повеќе почитување.
Со брза термичка спроводливост најлон, тоа може да умерена брза моделирање, форма прекрасна стап стапи на сила. Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Рачка Материјал : Силика Гел Барел материјал : Алуминиум Должина : Околу 26cm 5 Барел дијаметар : Прибл 25мм, 32-милиметри, 45mm, 53mm, Пакет Содржина : 1 x круг четки (25мм,32-милиметри,45mm,53mm)

Други карактеристики

боја:
25мм, 32-милиметри, 45mm, 53mm, 4 поставите големина
Број На Модел На:
Т-4
Материјал:
Метал
Големина:
26cm
Тип На Објект:
чешел
Употреба:
Косата
четка за заби:
Најлон
Оригиналното Место:
Кина
превозот:
Воздухот Пост Mail
Пакет:
ПП торба
барел:
Керамички & Alunimium
ОЕМ:
на располагање
Политика За Наплата :
Yes
Име:
Коса Керамички Четка
Големина:
4 Size

Најдобри понуди