• Неодамнешно
  • -23 %
Шминка Маскара Водич Апликатори Челик Игла Eyelash Чешел Веѓа Четка Curler

Шминка Маскара Водич Апликатори Челик Игла Eyelash Чешел Веѓа Четка Curler

DEN 42.00
DEN 54.24

Количина на стоки
Тековен

Предмет : Метал Веѓа Чешел Материјал : Пластична рачка + метални заби Боја : Црна Димензии : 23 * 8 * 1 CM Количина : 1pcs Лак наменета за comforming да облик на веѓата коска и eyelash. Метални заби помага да се smoothen вашата веѓа или eyelash лесно. Преносни и Трајни со светло-тежина и висок квалитет на материјалот. Голем козметички алатка и прекрасен подарок за вашата девојка. Пакет Содржи : 1 X Метал Веѓа Чешел

Други карактеристики

Тип На Објект:
чешел
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Q6Q103
Големина:
23 * 8 * 1CM

Најдобри понуди