• Неодамнешно
  • -25 %
300pcs/Кутија Црна Фризирање U-Облик Менгеме Hairpin Невестата Коса Алатка Железо Жица Клипови DIY Свадба Стил Шноли Колекции S M L

300pcs/Кутија Црна Фризирање U-Облик Менгеме Hairpin Невестата Коса Алатка Железо Жица Клипови DIY Свадба Стил Шноли

DEN 251.00
DEN 334.08

Количина на стоки
Тековен

(Освен некои земји и APO/FPO)
2.6in
Употреба : Свадба стилизирање на косата од суштинско значење У клип, DIY посебни hairpin
Карактеристики :
Едноставна и практична, трајни
Тенка U-облик, лесен за употреба и направете ја вашата коса уредно
Погодна за двете домашна и професионална употреба
Забелешки :
1. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ви благодариме!
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Спецификации :
Боја : Црна
Материјал : железо жица
Количина : за 300pcs
Производ големина : S-за 5. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Време На Испорака :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.4in
L-за 7x1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
300pcs/кутија X U-Облик Клипови
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Други карактеристики

боја:
M, L, S
Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
U-Облик Клипови
Материјал:
Метал
Големина:
S M L
Количина:
за 300pcs
Тип На Објект:
косата клип
боја:
Црна
Материјал:
железо жица
Количина:
за 300pcs
S:
околу 5.1x0.9cm/2.0x0.4in
M:
околу 5.8x1cm/2.3x0.4in
L:
за 7x1.5cm/2.8x0.6in

Најдобри понуди