• Неодамнешно
  • -32 %
Отворено Топ Платно Мажите Спортски Сали Кеси Мултифункционален Ранец Училиште Кошарка Кеси За Тинејџер Момчиња Обука Рамо Кеси

Отворено Топ Платно Мажите Спортски Сали Кеси Мултифункционален Ранец Училиште Кошарка Кеси За Тинејџер Момчиња Обука

DEN 886.00
DEN 1302.24

Количина на стоки
Тековен


Отворено Топ Платно Мажите Спортски Сали Кеси Мултифункционален Ранец Училиште Кошарка Кеси За Тинејџер Момчиња Обука Рамо Кеси
Големи Димензии : 27*26*55 CM/ Мали : 24*23*45СМ
Имајте на ум 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 cm
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод
Ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување

Други карактеристики

Тип на спорт:
Фитнес
Капацитет:
20-35L
Материјал:
Платно
Бренд Име:
scione
боја:
Каки/Војска Зелена/Црна
Стил :
Отворен Спортски сали Ранец Кошарка Отворено Туристички Ранец
квалитет:
Врвен квалитет
QC:
Тест еден по еден
Бесплатен Превозот :
Yes
Функција:
Водоотпорен и Преносни и Тешко
Погоден за:
Отворен Спортски Мажите и Тинејџер
Пакет:
1*Ранец
Мали Димензии:
24*23*45СМ
Голема Големина:
27*26*55CM

Најдобри понуди