• Неодамнешно
  • -37 %
Преносни Голем Капацитет Водоотпорен Фитнес Салата Торба Мажи Жени Мултифункционален Најлон Патување Чанти Отворено Спортски Duffles Кеси

Преносни Голем Капацитет Водоотпорен Фитнес Салата Торба Мажи Жени Мултифункционален Најлон Патување Чанти Отворено Спортски

DEN 1049.00
DEN 1665.12

Количина на стоки
Тековен


Преносни Голем Капацитет Водоотпорен Фитнес Салата Торба Мажи Жени Мултифункционален Најлон Патување Чанти Отворено Спортски Duffles Кеси Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 cm Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод ве Молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување

Други карактеристики

Тип на спорт:
Фитнес
Материјал:
Најлон
Капацитет:
20-35L
Бренд Име:
scione
боја:
Црна/Црвена/Вино Црвено/Сино/Роуз/Deep Blue
Повод:
Водоотпорен Најлон Спортски Сали Торба
Стил:
Мажите и Жените Фитнес Тренинг Рамо чанти Торба јога
Салата Кеси Тип:
Спортски Duffles
QC:
Тест еден по еден
квалитет:
Врвен квалитет
Бесплатен превозот :
Yes
Големина(L*W*H):
46*28*26 cm
НЕМА.:
J87

Најдобри понуди