• Неодамнешно
  • -39 %
Поларизирана Велосипедизам eyewear UV400 Мажи жени Отворено Спорт MTB Планина патот Велосипед Велосипед Очила Мотоцикл очила за сонце Риболов

Поларизирана Велосипедизам eyewear UV400 Мажи жени Отворено Спорт MTB Планина патот Велосипед Велосипед Очила Мотоцикл

DEN 316.00
DEN 518.88

Количина на стоки
Тековен


Поларизирана Велосипедизам eyewear UV400 Мажи жени Отворено Спорт MTB Планина патот Велосипед Велосипед Очила Мотоцикл очила за сонце Риболов
Опис :
1.Име : Велосипедизам Eyewear Очила За Сонце
2.Спорт Тип : Велосипедизам и цел отворено спорт
3.Пол : Човек/Жени
4.Предмет Тип : Eyewear
5.Рамка Материјал : Ацетат
6.Леќи Материјал : PC
7.Оптички леќи Атрибут : UV400
8.Бои : Мулти
9.Net Тежина : околу 40g
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Висок квалитет поликарбонат, флексибилни, анти виолетови зраци леќа и издржливи рамка.
Мода и уникатен дизајн.
На леќи може да се брани својата очи од ветер, дожд и прашина совршено.
Активност : Outdoor спортови , велосипед возење велосипед , велосипед Мотоцикл возење и така натаму.
Тоа е одличен подарок за вашите пријатели или од вас самите.

Други карактеристики

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
Brosailyang os
Леќи Материјал:
Пластични
Леќа Висина:
за 42mm
Број На Модел На:
G1
рамка боја:
Повеќе
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Унисекс
Леќа Ширина:
За 67mm
Item1:
oculos ciclismo/gafas ciclismo/gafas/occhiali ciclismo
Item2:
велосипедизам очила за сонце/велосипедизам очила/спортски очила/велосипедизам eyewear
item3:
велосипед очила/gafas ciclismo/gafas/occhiali ciclismo
item4:
очила за сонце мажи,очила за сонце, жени,мажи очила,очила за сонце за мажи
Item5:
отворено спорт , велосипедизам, велосипеди и други спортови
Item6:
occhiali ciclismo,очила велосипедизам 2017,велосипедизам очила,gafas
Item7:
очила тактички,fietsbril,спортски очила,oculos de sol
Item8:
gafas ciclismo,oculos ciclismo,lentes ciclismo
item9:
bicicleta,lunette де soleil,велосипедизам спортски очила

Најдобри понуди