• Неодамнешно
  • -55 %
GLCO Унисекс Професионални Bashetball Чорапи Спортски Чорапи Дише Патот Велосипед Чорапи Отворено Трки Велосипедизам Чорапи

GLCO Унисекс Професионални Bashetball Чорапи Спортски Чорапи Дише Патот Велосипед Чорапи Отворено Трки Велосипедизам

DEN 153.00
DEN 338.88

Количина на стоки
Тековен


Пред да се купи
1 : На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија.
2 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може многу малку од горенаведените слики
3 : големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење.
4 : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина на Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.па ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да го купите!
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.

Други карактеристики

Големина:
39-46
Црево На Висина:
Колено-Висок
Бренд Име:
GLCO
Прст-одделени:
No
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Мажи

Најдобри понуди