• Неодамнешно
  • -20 %
Отворено Пешачење Возрасни Мото Велосипед, Скијање Возење Телото Назад Парче Назад Заштитна Заштитник Тело ' Рбет Ски Назад Заштита j2

Отворено Пешачење Возрасни Мото Велосипед, Скијање Возење Телото Назад Парче Назад Заштитна Заштитник Тело ' Рбет Ски

DEN 681.00
DEN 851.04

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : 1.Удобно/светлина врвот внатрешна јакна со уретан баласт на клучните области. 2.Растеглив полиестер и coolmax мрежа изградба. 3. мека оклопи на лактите, рамото, грбот е саќе заштитник, фотографии, како што е подолу,кој се одвојува од џебовите 4. Половината е прилагодлив од појас и тока 5. Манжетната опремен со thomb дупка за подобро фитинг 6. Користиме високо квалитетни материјали 7. Парична казна изработка 8. Парче по парче се проверуваат пред пакет Големина : слободен големина. Пакет содржи : 1 x Мотокрос Трки Тело Backpiece Заштитник Димензии : Должина 60см широк 24cm широк 48cm
'

Други карактеристики

Бренд Име:
DUUTI
Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
QJ1012BR
Возраст:
Возрасни

Најдобри понуди