• Неодамнешно
8x8cm Кула Wristband Тенис/Кошарка/Бадминтон Зглоб Поддршка на Спортски Заштитник Sweatband Памук Салата Зглоб Guard

8x8cm Кула Wristband Тенис/Кошарка/Бадминтон Зглоб Поддршка на Спортски Заштитник Sweatband Памук Салата Зглоб Guard

DEN 55.68

Количина на стоки
Тековен

Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме на линија за производство кои можат да понудат Dropshipping , и ние може да им понуди на производи и трговија на Големо Цена . Нашиот професионален работен тим обезбеди добар квалитет производи, ние и ветуваме дека секој денар што го трошат на стоки вреди наместо на лажни еден.
Ве молиме љубезно забелешка : 1.Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Продавачот за Испорака Метод , ова превозот начин нема следење на број и тоа може само да се следи во Кина кога на пакет лево Кина, тогаш тоа не мора логистика информации, се додека не добиете пакетот.
2.Ако ви треба меѓународни следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот .
3. Ако имате Било какви прашања во врска со производ, ве Молиме Контактирајте со Нас Прво, пред да се Отвори расправа, или Остави Лош Повратни информации , Ние ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро.
4. Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве Молиме додадете нашата продавница на вашата Омилена Продавница ,можете да добиете Дополнителни Попусти за Нов Пристигнување Производи .
Опис :
1. Направени од мека нежна на допир elasticated дише материјал
2. 6 бои за да изберете од
3. Погодна за отворен спортот во сите сезони
4. Многу абсорбента за максимална удобност
5. Ја апсорбира потта може ефикасно да ги задржи очите пот слободни
6. Меки и удобни, трајни и Лесни
7. Лесен и удобен да се повлече во текот
8. Го намалува растот на мирис предизвикува бактерии,ги ублажува на зглобот болка преку притисок на зглобовите повредени
Спецификација :
Големина : 8*8cm
Боја : како на сликата(изборен)
Тежина : 14g
Материјал : памук
Пакет Се Вклучени :
1 x зглоб sweatband
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
2.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.
3.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Други карактеристики

Применливи Луѓе:
Универзална
Бренд Име:
Ourpgone
Број На Модел На:
HS63090
Материјал:
Памук
боја:
црвена,црна,бела,сива,розова,портокалова
Име:
wristband
Спорт:
Тенис/Кошарка/Одбојка/Бадминтон/Велосипедизам
Големина:
8*8cm

Најдобри понуди