• Неодамнешно
  • -15 %
Армијата Воена Опрема Airsoft Макбаскет Шлем Додаток БРЗО Шлем Додатоци Железнички Менгеме Рек EM5669 Црна FG Мрачна Земја

Армијата Воена Опрема Airsoft Макбаскет Шлем Додаток БРЗО Шлем Додатоци Железнички Менгеме Рек EM5669 Црна FG Мрачна

DEN 278.00
DEN 327.36

Количина на стоки
Тековен


Emerson БРЗО Шлем додатоци :
ШЛЕМ ЖЕЛЕЗНИЧКИ АДАПТЕР СЕТ
Боја : Црна, ДЕ FG
Следната стока само за шоу. Не вклучуваат

Други карактеристики

Бренд Име:
SINAIRSOFT
Сезоната:
Универзална
Применливи Луѓе:
Мажи
Возраст:
>14 Години
Материјал:
ABS
Спорт:
Други
Глава Турнеја:
58-60cm
Стил:
Средината Опфатени
Број На Модел На:
EM5669
Тип:
Шлем
Возраст:
>14 Години>14 Години>>14 Години
бојата 1:
Црна
бојата 2:
coyote

Најдобри понуди