• Неодамнешно
Airsoft Макбаскет Шлем Додаток NVG Планината Адаптер За Брза Шлем VRS Покровот NVG (night Vision Уред)

Airsoft Макбаскет Шлем Додаток NVG Планината Адаптер За Брза Шлем VRS Покровот NVG (night Vision Уред)

DEN 327.36

Количина на стоки
Тековен


Emerson БРЗО Шлем додатоци :
ШЛЕМ ЖЕЛЕЗНИЧКИ АДАПТЕР СЕТ
Боја : Црна, ДЕ FG
Следната стока само за шоу. Не вклучуваат

Други карактеристики

Бренд Име:
SINAIRSOFT
Сезоната:
Универзална
Применливи Луѓе:
Мажи
Возраст:
>14 Години
Материјал:
ABS
Спорт:
Други
Глава Турнеја:
58-60cm
Стил:
Средината Опфатени
Број На Модел На:
BD8621
Тип:
Шлем
Возраст:
>14 Години>14 Години>>14 Години
бојата 1:
Црна
бојата 2:
coyote
Тип:
Шлем

Најдобри понуди