• Неодамнешно
  • -5 %
1 пар AOLIKES сунѓерот коленото влошки за играње кошарка, одбојка rodilleras лизгачи patella guard protetor поддршка kneepad

1 пар AOLIKES сунѓерот коленото влошки за играње кошарка, одбојка rodilleras лизгачи patella guard protetor поддршка

DEN 300.00
DEN 315.84

Количина на стоки
Тековен


1 Пар Задебелување Фудбал, Одбојка Екстремни Спортови коленото влошки се подготвуваат за поддршка на Заштита на Велосипедизмот Коленото Заштитник Kneepad ginocchiere ПРОИЗВОД СПЕЦИФИЧНИ ПАРАМЕТРИ Бренд AOLIKES Модел-0217
Материјал Сунѓерот Род Жени/Мажи Боја Црна/Сина Големина Слободни/Прилагодливи (Погоден за нога обемот : 38-55cm) Пакет вклучуваат 1 Пар Коленото Поддршка Карактеристики : Име : избегнување на судир kneepad Висока густина пена амортизирање заштита За нога обемот : 38-55cm Мерење метод : 10 cm над колената, со лента мерка околу кругот околу нозе, или да користите јаже мерка Забелешка : плетени производи кои содржат еластин, големина таму ќе биде мал износ на грешка, која не е голем квалитет проблем.
Време на испорака (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) Земја Денови(понеделник-недела) 6-9 10-16 17-22 23-28 29-36 37-60 >60 Русија го Оценувате (точка пристигна) 2% 30.9% 40.9% 12.9% 6.3% 6% ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние Ќе ги Пратите на Тоа И да Се Вратам На Вас ПОБРЗО Со Одговор Украина/Белорусија го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 17.3% 42.5% 20.7% 11.3% 5.7% САД го Оценувате (точка пристигна) 4.7% 45.1% 43.8% 4.5% 0.9% 1% Израел го Оценувате (точка пристигна) 0% 15.8% 37.9% 25.1% 16.7% 3.2% Бразил го Оценувате (точка пристигна) 0% 0% 20.3% 45.9% 30.8% 2% велика БРИТАНИЈА/Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 8.8% 54.7% 24.9% 5.3% 4.3% 1.3% Други го Оценувате (точка пристигна) За 15-45 Дена за Време на Испорака - E-ЕМС/EMS : 8-15 Работни Дена Време на Испорака - DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 4-7 Работни Дена Забелешка : 1. Клиентите Објект Добиваат Дена : Обработка на време (обично 3 работни дена) + Испорака Време (како горна) 2. Времето на испорака ќе биде одложен додека Сезона и Шпицот на Сезоната 3. Ние Брод Секој Ред Со Нивниот Следење На Број И Можете Да Видите На Превозот Статус На Веб-Страницата. Превозот Информации Следење на Веб-страница : 17track.net/index_en.shtml

Други карактеристики

Бренд Име:
Aolikes
Материјал:
сунѓерот+Памук предиво
Возраст:
Возрасни
Број На Модел На:
Коленото Влошки A-0217
Стил:
Коленото Поддршка
Големина:
free
боја:
Црна,сина
Пол:
Мажи Жени Женски Машки Момчиња Девојчиња
одговараат спорт 1:
Кошарка, одбојка, мал фудбал, тенис,фудбал,трчање,фитнес
одговараат спорт 2:
genouillere,спортски безбедност,mountaineering,јога,Избрише,коленото се подготвуваат
квалитет:
Одлични А+++
Место на Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
1 пар

Најдобри понуди