• Неодамнешно
1 компјутер FANGCAN FCW-06 СТП Спортски Пена Лента 6cmX20m самолепливи Вибрации Тенка Fingerboard Antification

1 компјутер FANGCAN FCW-06 СТП Спортски Пена Лента 6cmX20m самолепливи Вибрации Тенка Fingerboard Antification

DEN 326.40

Количина на стоки
Тековен


FANGCAN СТП спортски пена лента 6cm X 20 милиони самолепливи вибрации тенка fingerboard antification
За плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија и TT плаќање. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Како да се платат?
За испорака
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. За Русија купувачи, ве молиме оставете ги вашите Име и презиме Во Три Збора.
5. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Се врати и враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот сте го добиле. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА СУМА по приемот на објект во нејзината оригинална амбалажа со сите компоненти и додатоци се вклучени. По ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или можете да одберете да имате замена.
За gurantee
1. 3 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Вие мора да му кажете ни што дефектот е. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако ви се задоволи со нашите производи и услуги. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Други карактеристики

Применливи Луѓе:
Возрасни
Бренд Име:
FANGCAN
Материјал:
PU
Број На Модел На:
FCW-06
Големина:
6*20cm
боја:
тен

Најдобри понуди