• Неодамнешно
  • -16 %
Нови Еластична Коленото Протези Влошки Дише Бамбус Јаглен Коленото Кошарка Поддршка Подготвуваат Подлога Спортски Додатоци Пад на превозот

Нови Еластична Коленото Протези Влошки Дише Бамбус Јаглен Коленото Кошарка Поддршка Подготвуваат Подлога Спортски Додатоци

DEN 66.00
DEN 78.24

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously).Лесен за користење,може да се користи секаде во секое време. : Големи цел трансакции може да се приватни договори.
Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Безбедно и удобно да се носат.Мускулите на грбот.
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Па само да не контактирате!
. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн.Да може ефективно да се подобри циркулацијата на крвта, промовирање на метаболизмот, и јасно меридијани, подобрување
имунитетот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days.
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
За рокот за доставување на пратката.Применливи во секојдневниот топол, ревматизам, ладни раце и нозе, болки во мускулите и спорт., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил.Бамбус Влакна е Природен Дезодорант.Бамбус јаглен не ќе бидат погодени од повтори перења.Бамбус јаглен Влакна ќе се отстрани влагата и калапи кои создаваат непријатна миризба.
Боја : како на слики го покажува
Димензии : должина : S : 30-36 CM Тежина : 34-45kg
М : 36-42 CM 45-75kg
L : 42-48 CM 75-90kg
Флексибилни, една големина одговара на повеќето mens & женска
Материјал : Бамбус јаглен Влакна/Памук/Spandex
Функција :
.
Да научат како да се плати со други начини.Бамбус јаглен Влакна е Високо еластична ткаенини,Удобно и мека, нема да му наштети на кожата. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Други карактеристики

боја:
Црна
Големина:
L, M, S
Бренд Име:
JETTING
Возраст:
Универзална

Најдобри понуди