• Неодамнешно
  • -5 %
НОВ Висок Квалитет на Отворено Airsoft Painball КС Заштитна FMA ЕКС СУДРАТ Шлем ДЕ TB742 Бесплатен Превозот

НОВ Висок Квалитет на Отворено Airsoft Painball КС Заштитна FMA ЕКС СУДРАТ Шлем ДЕ TB742 Бесплатен Превозот

DEN 4316.00
DEN 4543.20

Количина на стоки
Тековен

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Такси превозот е платена од страна на купувачот.2%
Наплата
Канада
Точка Пристигна Сооднос
4. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.2%
Наплата
САД
Точка Пристигна Сооднос
8.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 дена.
Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 22 дена.
Функција :
Бренд : FMA
Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика
Погоден за обемот на главата : 53-60 CM
Тежина : 570g,полесни, да се намали притисокот на главата, повеќе удобен операција.3%
Наплата
Австралија
Точка Пристигна Сооднос
20. не се вклучуваат било какви други предмети за прикажување на слики.
Други Политики :
1.
Мулти цел Шлем е Airsoft,кои се вклучени во обука, пребарување и спасување операции,качување или други отворено спортски од суштинско значење Шлем. Превозот :
Ние брод на Светот.1%
Наплата
Ако треба да се избере EMS,ве молиме контактирајте со нас.0%
Наплата
Други
Точка Пристигна Сооднос
3.

Други карактеристики

Тип:
Шлем
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Бренд Име:
TB-FMA
Спорт:
Други
Стил:
Половина покриени
Број На Модел На:
TB742
Глава Турнеја:
55-57cm
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS

Најдобри понуди