• Неодамнешно
  • -18 %
1PCS Удобно Спортски Безбедност на Коленото Теле Нога Кошарка Коленото Влошки Guard Заштитна Kneepad M L XL

1PCS Удобно Спортски Безбедност на Коленото Теле Нога Кошарка Коленото Влошки Guard Заштитна Kneepad M L XL

DEN 169.00
DEN 206.88

Количина на стоки
Тековен


1 PCS Удобно Спортски Безбедност на Коленото Теле Нога Кошарка Коленото Влошки Guard Заштитна Kneepad M L XL Материјал : 85% Полиестер 15% Spandex Големина : M одговараат за Висина 160-173 cm ,Тежина под 65 кг,Долго 43cm L одговараат за Висина 173-180 cm, Тежина подолу 75 кг,Долго 44cm XL одговараат за Висина на 180-190 cm,Тежина подолу 100kg,Долго 46cm Пакет вклучувајќи 1 buc * коленото влошки,

Други карактеристики

Големина:
L, M, XL
Материјал:
85% Полиестер + 15% Spandex
Возраст:
Возрасни
Број На Модел На:
HX1291
Бренд Име:
Aolikes

Најдобри понуди