• Неодамнешно
  • -29 %
Максималната вежба X-игри Несреќа Шлем Скејтборд Безбедност Капа за Безбедност Велосипедизам Kayaking Сурфање Лов Кампување Качување Пристап

Максималната вежба X-игри Несреќа Шлем Скејтборд Безбедност Капа за Безбедност Велосипедизам Kayaking Сурфање Лов Кампување

DEN 674.00
DEN 949.44

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
- Совршени за на отворено спортови, како што се аикидо, скејтборд, качување, кампување, ролери, уметничко лизгање, велосипедизам, пешачење, танцување, Максимум вежба/X-игри и така натаму
Спецификација :
- Материјал : ABS+EPS
- S : се Вклопува главата обемот 50-53cm / 19.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас. Ние ќе го организира превозот ASSP. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Таа, исто така помага шири влијание
- Внатрешен лагер : направен на EPS(експандиран полистирен) пена, се Користи за испуштање, буферирање, заштита на главата
- Ергономски дизајн, газирани и густи, удобно
- Дизајнирани со вентилација дупки, Анти-пропадна брадата перница, мека удобно, висока јачина на лента обезбедува безбедност и стабилност.
Опис :
- Школка е изработен од екстра-дебел АБС материјал(високо влијание пластични), што може да помогне да се заштитат главата од остри предмети, удари и гребнатинки.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.

Други карактеристики

Сезоната:
Универзална
Применливи Луѓе:
Мажи
Возраст:
>14 Години
Материјал:
ABS
Спорт:
Јава
Стил:
Преносни
Тип:
Шлем
Бренд Име:
MagiDeal

Најдобри понуди