• Неодамнешно
  • -24 %
Жените Racer назад Тренингот Резервоарот Топ Спорт/Јога Градник Фитнес и боди билдинг Поместена Пред Патент

Жените Racer назад Тренингот Резервоарот Топ Спорт/Јога Градник Фитнес и боди билдинг Поместена Пред Патент

DEN 185.00
DEN 243.84

Количина на стоки
Тековен

Жените Racerback Тренингот Резервоарот Врвот Спортски Градник Фитнес И Боди Билдинг Поместена Пред Патент
Карактеристики : без прирабници, купот type : full првенство, фиксна рамо ремени; поместена, удобно без обврзувачки Lele знаци, пред тока дизајн, тоа е погодно; Материјал : 90% најлон + 10% spandex Големина на табелата, ГОЛЕМИНА на Биста Одговара За М 68-76cm/26.77-29.92 32/70 BCD,34/75 B L 76-83cm/29.92-32.67 34/75 BCD,36/80 BC XL 83-88cm/32.67-34.64 36/80 BCD,38/85 BC
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина. 1 инч =2.54 см Забелешка : Бидејќи фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика, Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка. Објектот Вклучува : 1 X Жените Врвот( Само Вклучени Врвот)

Други карактеристики

Големина:
XL, L, M
Број На Модел На:
xx
Затворање Тип:
no
Материјал:
Памук
спортски тип:
јога
Функција:
Анти-пот
Бренд Име:
Aolikes

Најдобри понуди