• Неодамнешно
Висок Квалитет на 6 Парчиња Црна Гума Риболов Прачка Носителот на Пол Одмор Рек Вметнете Заштитници за Кајак Кану Рибарски Брод Accessoreies

Висок Квалитет на 6 Парчиња Црна Гума Риболов Прачка Носителот на Пол Одмор Рек Вметнете Заштитници за Кајак Кану Рибарски

DEN 818.40

Количина на стоки
Тековен


Опис :
- Одговара за 2" (50.8 mm) надворешниот дијаметар род носителот цевка
- УВ стабилна црни гумени материјал
- Се користи на алуминиум или нерѓосувачки челик род носители
- Заштита на вашите прачка и ролна од оштетување
- Совршени за риболов прачка багажник, мамка одбор род носителот, пол одмор носителот и така натаму
- Макс. цевка со дебелина на ѕид е околу 1.5 мм
Спецификација :
- Материјал : Гума
- Боја : Црна
- Количина : 6 Парчиња
- Висина : Околу. 1.6 инчен/41 mm
- Надворешниот Дијаметар : Прибл. 2.17 инчен/55 mm
- Внатрешен Дијаметар : Прибл. 1.57 инчен/40 mm
Пакетот Вклучува :
6 Парчиња Род Носителот Инсерти
Answer : ___________________________ Note :
На прачка носителот прикажани на сликата не е вклучена во пакетот.
Ве молиме оставете малку разликата се должи на рачно мерење. Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор. Ви благодариме!

Други карактеристики

сертификација:
CE
Отворено Активност:
Сурфање
Бренд Име:
MagiDeal
Материјал:
Гума

Најдобри понуди